Reklama dair her şey...

Reklama dair her şey...

Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Afiş - Poster Kağıt Baskı

Afiş - Poster Kağıt Baskı

Aydın Pera Dijital Baskı Merkezi Afiş-Poster Kağıt Baskı 

 
AFİŞ BASKI

3 farklı afiş baskı vardır. Reklam afişleri, sosyal afişler ve kültürel afişler konuya ve hedefe göre ayrılan gruplarıdır. Reklam afişleri, daha fazla tanıtım yapmak amacı ile kullanılmaktadır. Bir ürünün veya hizmetin tanıtımını yapmak gerektiğinde bu afiş türü kullanılmalıdır. Sosyal afişleri, insanları bilgilendirme amacı güden afişlerdir. Kültürel afişler ise daha fazla tiyatro vb sosyal etkinliklerin yerini, zamanını ve tarihini insanlara bildirmek için kullanılır. İç ve dış mekanlar olarak kullanım alanına göre de afiş baskı da farklılıklar vardır. İç mekanda yapılan olan afiş çalışmalarında genelde kağıt veya türevi malzemenin kullanılması yeterlidir. Fakat dış mekanlarda ise daha kaliteli ve dayanıklı ürünlerin kullanılması afiş baskının ömrünü uzatacak asli etkendir. Gün içinde doğal şartlara maruz kalacak olan afişin, biçimini koruması, üstündeki baskıyı koruması, dayanıklı olması gereklidir.


POSTER BASKI

Farklı çeşitlerde farklı stillerde yapılan poster baskıları farklı çeşitteki kağıtlara yapılmaktadır. İstediğiniz zaman kısa sürede ve kaliteli bir biçimde yapılan poster baskılarında yapılacak olan fotoğrafı seçmeniz yeterli olacaktır. Kişiselleştirilmiş ürünler sunan poster baskıları ile sizi ve yaratıcılığınızı ortaya koyabilecek sonuçlar ortaya çıkarılmaktadır. Seçeceğiniz fotoğrafın boyutuna göre de şekillendirilebilecek olan poster baskısının kaliteli olabilmesi için fotoğrafınızın piksel boyutu da önemlidir. Poster baskıları geleneksel ve eski baskı yöntemleriyle yapılamayanı yapan baskı tekniği kullanılarak bilgisayar ortamında hazırlanıp biçimlendirilmesi kolaylıkla yapılabilen gelişmekte olan teknolojiyle gün geçtikçe baskı kalitesinin artırılması ve hayal gücünüzde var olan imkansızı ortaya koyan bir teknik kullanılarak kusursuz olarak hazırlanmaktadır.
Firmamız Cazip fiyatlara yaptırabileceğiniz poster baskıları ile kaliteli posterler ortaya koymaktadır. Her zaman hizmet vermekte olan sitemizle iletişime geçmeniz  yeterli olacaktır. Uygun fiyat koşulları ve kaliteli hizmetleriyle her zaman bizim için müşteri memnuniyeti söz konusu olmaktadır.
 
AYDIN PERA BASKI MERKEZİ FOLYO BASKI MAKİNALARI

OUTDOOR DIŞ MEKAN 320'LİK BASKI MAKİNASI
ROLAND 137'LİK İÇ MEKAN BASKI MAKİNASI
 

   

MALZEME 1M2 ALTI 2-5 M2 6-10 M2 10 M2DEN FAZLA
BLUE BACK KAĞIT 35TL+KDV 20TL+KDV 15TL+KDV FİYAT İSTEYİNİZ
CITYLIGHT KAĞIT 35TL+KDV 20TL+KDV 15TL+KDV FİYAT İSTEYİNİZ
         

BU FİYATLAR GRAFİK TASARIMI HAZIR OLAN ÇALIŞMALAR İÇİN GEÇERLİDİR.
GRAFİK FİRMAMIZCA YAPILIRSA AYRICA ÜCRETLENDİRİLİR.Aydın Pera Ajans Basın Yayın İlan Reklam Hizmetleri-2014